Atribuită
Cumpărare directă
A8674-100MG ANTIMYCIN A FROM STREPTOMYCES SP. 1 BUC 1232.04 A4665-5MG ALAMETHICIN FROM TRICHODERMA VIRIDE 1 BUC 2179.74 I5659-25MG Idebenone 1 BUC 771.52 N4505-100MG B-NAD REDUCED FORM DIPOTASSIUM 1 BUC 692.9 224731-100G SUCCINIC ACID, DISODIUM SALT, 99% 1 BUC 125.11 PD1-1KT PEROXIDETECT(TM) KIT 1 BUC 2505.78
- Număr anunț
- DA26871465
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 24950000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.507,09 RON
- Valoare atribuită
- 7.507,09 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.