Atribuită Cumpărare directă

1.Mocheta buclata, clasa de trafic 22, fibra din polipropilena, strat suport AB, latime 4m, culoare gri = 48 mp 2.Adeziv acrilic pt. mocheta Soudal 26A 5kg/cut = 1 buc

Număr anunț
DA26872346
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
BAUFEST GRUPPE SRL (CUI 21027904)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236 RON
Valoare atribuită
1.236 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236 RON

din 1.236 RON estimat