Atribuită Cumpărare directă

Jaluzele verticale Cora , dimensiuni 2630 x 2480 , 2700 x 2480 , 2670 x 2470 mm

Număr anunț
DA26850298
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Furnizor / câștigător
MAX TREND TERMOPLUS S.R.L. (CUI 40606015)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777,31 RON
Valoare atribuită
777,31 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777,31 RON

din 777,31 RON estimat