Atribuită Cumpărare directă

Pachet incarcatoare terminale Tetra Motorola conform ofeta 3463 din 09.11.2020 Pacehtul contine: Incarcator multiplu original Motorola MTH800 (6 acumulatori+6 statii) 1 buc

Număr anunț
DA26858433
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Furnizor / câștigător
ELTECH SRL (CUI 16623854)
Cod CPV
31158100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat