Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectantul pentru mâini trebuie să dețină aviz eliberat în baza Ord.10/368/2010, cu modificările și completările ulterioare, în termen de valabilitate, sau o formă de autorizație de punere pe piață eliberată conform HG 617/2014 privind stabilirea cadrului instituțional și a unor măsuri pentru punerea în aplicare a Regulamentului (UE) nr. 528/2012 al Parlamentului European și al Consiliului din 22 mai 2012 privind punerea la dispoziție pe piață și utilizarea produselor biocide, emise de Comisia Naţională pentru Produse Biocide. Fisa tehnică a produsului originală și/sau tradusă în limba română cu urmatoarele informații: • Denumirea comercială • Tipul de produs biocid, conform anexei V la Regulamentul (UE) nr. 528/2012 al Parlamentului European și al Consiliului din 22 mai 2012 privind punerea la dispoziție pe piață și utilizarea produselor biocide, cu amendamentele ulterioare; • Domeniul de utilizare corespunzător tipului de produs biocid, indicațiile de utilizare, concentrația și timpul de contact pentru fiecare utilizare (timpul de contact pentru utilizare să fie susținut de concluzia raportului de testare • Forma de condiționare (de exemplu: concentrat lichid, granule, aerosoli, pulbere), modul de ambalare și cantitățile exprimate în unități metrice; • Compoziția chimică: identitatea fiecărei substanțe active (denumirea, nr. CAS, nr. CE) și concentrația; Certificat de calitate și conformitate al produsului (la solicitare să se prez. buleti. de anal.)
- Număr anunț
- DA26869240
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA PENTRU RESTITUIREA PROPRIETATILOR (CUI 22464311)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549 RON
- Valoare atribuită
- 549 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.