Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE VULCANIZARE AUTOSANITARA CU INLOCUIRE, ECHILIBRARE SI FURNIZARE 2 (DOUA ) BUCATI CAUCIUCURI MARCA DIPLOMAT WINTER ST , DIMENSIUNI 185/65 R15 Pentru B-94-JUV Cu inlocuire , echilibrare si furnizare 2(doua) bucati cauciucuri Diplomat winter ST,185/65 R15.

Număr anunț
DA26835659
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
TOP CLASS AUTO SERVICE SRL (CUI 36214382)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,39 RON
Valoare atribuită
566,39 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,39 RON

din 566,39 RON estimat