Atribuită
Cumpărare directă
1 PROSOP SOFFY ECONOMIC #6425146001089 buc 2 4.958 2 VESTA MANAGER 91951 #2510000383013 #2510000382993 #2510000382986 #2510000383006 #2510000383020 buc 2 25.1261 3 VESTA NEON E-XXL #2000000190990 #4025888156607 #5948947000255 #5948947000262 #5948947000248 buc 8 10 4 HARTIE IG.PUFINA LUX PROSPETIME #6422295000826 buc 1 9.6639 5 PROSOP SOFFY ECONOMIC #6425146001089 buc 1 4.958 6 COADA DE LEMN FILETATA 1.2M #6423997342016 buc 2 2.9412 7 ST SACI MENAJ 35L 15BUC SNUR #5903936034406 buc 1 5.7983 8 ST SACI MENAJ 60L 10BUC SNUR #5903936034420 buc 1 5.7983 9 SWEET SACI 240L-10BUC #5903936012510 buc 1 10.8403 10 SACI OPTIMA SUPER 60L 15 BUC ROSII #7290014007055 buc 1 4.1176 11 SWEET SACI MENAJ 35L/15MISAVAN #5903936010530 #6422768013650 buc 1 2.9412 12 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 13 MATURA LATINO #6423997311050 #6423997010984 buc 2 4.6218 14 SACI MENAJ SWEET 160L-10BUC #5903936001989 buc 1 8.3193 15 MANER PACAL 96 CIRES #5949034908324 buc 4 6.6387
- Număr anunț
- DA26862354
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,13 RON
- Valoare atribuită
- 235,13 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.