Atribuită
Cumpărare directă
Fileu volei profesional - Fileu volei profesional, competitional; - Confectionat din poliester cu rezistență ridicată, stabilizat la UV, set termic, fără noduri; - Plasă de 100x100mm bandă superioară din poliester de 70 mm cusută și cablu din oțel Ø 5 mm; banda inferioară din poliester cusută 50 mm și coardă din poliester Ø 6 mm; - Bandă neagră pe laturi cu inserție rotundă din fibră de sticlă Ø 10 mm pentru fixare suplimentara; - Benzi mobile pentru antene incluse; - fileu conform cu reglementările FRV, FIVB.
- Număr anunț
- DA26841736
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37452920-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797,48 RON
- Valoare atribuită
- 797,48 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.