Atribuită Cumpărare directă

Operatiuni de dezinsectie,dezinfectie si deratizare: 1.Dezinsectie : Cytrol forte wp 2.Deratizare: Racumin paste + statii intoxicare carton/plastic. 3.Dezinfectie: relly on VIRKON (ceata rece)

Număr anunț
DA26850649
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATI PUBLICE (CUI 21105808)
Furnizor / câștigător
PEST ATAC DDD SRL (CUI 33427513)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat