Atribuită
Cumpărare directă
45g pufuleti simpli-300 70g piknic caca-300 1kg br grasa solom-105kg smantana 20%-1 1x30 oua m-7 2500g mc fasole verde-6 aro salam sand-10 10kg pulpe pui spate-3 spata porc-25 ceapa galbena-49 1l aro ulei-18 1kg ro zahar-30 1000g arist lapte praf-20 50g aro crois-300 40g aro nap cacao-300 belin ceai capsuni-11 belin ceai afine-12 30g aro bisc cacao 300
- Număr anunț
- DA26851835
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.623,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.623,64 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.