Atribuită Cumpărare directă

Ceasuri de birou personalizate 100 buc =68 lei/buc + tva Portofel din piele personalizate 50 buc = 58 lei/buc + tva Portofel din piele personalizate 20 buc = 88 lei/buc + tva Total comanda 11460 + tva

Număr anunț
DA26850874
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
NEW STYLE OMONY'S (CUI 17678670)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.460 RON
Valoare atribuită
11.460 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.460 RON

din 11.460 RON estimat