Atribuită Cumpărare directă

ARO HARTIE OG 1 STR,30SENI BASIC L,SENI BASIC XL,ZEWA DE LUX PEACH,ARO SACI MENAJ LDPE,BONUX AUTO,SPALATOARE METAL,27 ARO ALVETE BUMBAC,ARO DET GEAMURI,DET UBIVERSAL LACRAMIOARE,DEZ UNIV SANYTOL,DEZINF IGIENOL,FAYRI APPLE,DERO OZON AUTO,ARO SET MOP BUMBAC

Număr anunț
DA26839697
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,15 RON
Valoare atribuită
760,15 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,15 RON

din 760,15 RON estimat