Atribuită
Cumpărare directă
hartie a4 40top*11.76lei,file plastic 500buc*0.08lei,pix corector pelikan 10buc*5.04lei,pix gel 22buc*0.84lei,pix croma 50buc*0.42lei,capse 24/6 50buc*0.84lei,agrafe 33mm 20 buc* 1.26lei,evidentiator 10buc*2.52lei,bibliorafturi 7.5mm 15buc* 5.46lei,cartus laser hp q2612 4buc*46.22lei
- Număr anunț
- DA26869975
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,76 RON
- Valoare atribuită
- 961,76 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.