Atribuită Cumpărare directă

Detalii tehnice Producator Nokian Model Anvelopa WR D4 Sezon Iarna Latime 205 Inaltime 55 Diametru R16 Indice Sarcina 91 Indice Viteza T Consum Combustibil C Aderenta Carosabil B Nivel Zgomot 69 Nivel Zgomot Extern 1

Număr anunț
DA26869010
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
AUTOTEILE SRL (CUI 15157543)
Cod CPV
34351000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075,64 RON
Valoare atribuită
1.075,64 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075,64 RON

din 1.075,64 RON estimat