Atribuită Cumpărare directă

EQA INSTAND schema pentru detectarea genomului coronavirusurilor,inclusiv Covid-19(Virus Genome Detection – Coronaviruses SARS-CoV-2) Material de analiza: 2 seturi de probe; 1 set = 6 probe x 1.1 ml,lizate de culturi celulare liofilizate Descriere: PCR (Reacție de polimerizare în lanț) și alte tehnici de amplificare a acidului nucleic (NAT) pentru ARN CoV Opțiunea de diferențiere între coronavirusul MERS și alte coronavirusuri umane(probele care conțin coronavirus MERS sunt inactivate) alte coronavirusuri umane (ARN) - cantitative alte coronavirusuri umane (ARN) - calitative Coronavirus MERS (ARN) - cantitativ Coronavirus MERS (ARN) - calitativ Rezultatele EQA pot fi trimise doar online! Cooperare cu: Laboratorul Național de Referință pentru coronavirusuri Germania, Institutul de Virusologie Germania, Charité – Spitalul Universitar Berlin Termenul limită pentru raportarea rezultatelor: 26.11.2020

Număr anunț
DA26853206
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.508,05 RON
Valoare atribuită
2.508,05 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.508,05 RON

din 2.508,05 RON estimat