Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR PLASTIC NOKI - 2 perforatii, FOLIE DOCUMENTE A4 NOKI, minim 100 set, CONDICA DE SECRETARIAT A4 - coperta DUPLEX, BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ A4 - cotor 50mm, MAPA PLASTIC A4 Premium - cotor de 15mm, PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) KANGARO, 60*80mm, set 100buc, Perforator din metal pentru 40 coli
- Număr anunț
- DA26867368
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459,37 RON
- Valoare atribuită
- 459,37 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.