Atribuită Cumpărare directă

30 bucati "Stingator tip P6" cu pulbere conf. OMAI 138/2015. Specificatii : -recipientul este executat din tabla de otel prin procedee de sudura omologate, vopsit in camp electrostatic; -robinet executat din alama, fiind prevazut cu furtun si maner de sustinere, brat declansator si manometru indicator presiune; -agentul de stingere 6 kg de pulbere ecologica uscata universala ABC-E40%, care asigura stingerea cu eficienta maxima pentru toate tipurile de focare; -temperatura de functionare -30 grade C, +60 grade C. Produsele vor fi insotite de factura, certificat de calitate si conformitate, certificat de garantie si alte documente si atestari. Livrarea produselor se va face la sediul TRANSLOC S.A pana la data de 20.11.2020.

Număr anunț
DA26857007
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
35111320-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat