Atribuită Cumpărare directă

GIPS CARTON NIDA hidro 9.5x1200x2600 - 4 buc - 29.86 ron/buc TOTAL: 119.44 RON

Număr anunț
DA26856256
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,44 RON
Valoare atribuită
119,44 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,44 RON

din 119,44 RON estimat