Atribuită Cumpărare directă

• 5 linii telefonice fixe cu urmatoarele beneficii incluse lunar: trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si, in reteaua Telekom Romania Mobile, in retelele nationale fixe, retelele nationale mobile si catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil Perioada contractuala 24 de luni Abonament lunar: 75 euro fara tva 1 EURO = 4.8729 Lei

Număr anunț
DA26872465
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BACAU (CUI 17668668)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.771,28 RON
Valoare atribuită
8.771,28 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.771,28 RON

din 8.771,28 RON estimat