Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare a trei bucăți mutifunctionale KONICA MINOLTA Bizhub 227 după cum urmează: inlocuire unitate imagine Bizuh 227 3 buc; înlocuire rola preluare sertar 3 buc; înlocuire rola separatie sertar 6 buc; înlocuire kit role ADF 3 buc; După inlocuirea pieselor solicitate, se va face revizia tehnică completă a acestora. 2. Revizie tehnică Multifunctională KONICA MINOLTA Bizhub C 227 - 1 buc. Serviciile solicitate vor beneficia de o garantie de minim 6 luni.
- Număr anunț
- DA26841658
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.773,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.773,66 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.