Atribuită Cumpărare directă

Hard disk extern Seagate Basic 2TB USB 3.0 2.5 inch Black Cod produs: STJL2000400

Număr anunț
DA26849720
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,60 RON
Valoare atribuită
512,60 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,60 RON

din 512,60 RON estimat