Atribuită Cumpărare directă

1. Trusa profesionala de scule pentru instalatori TSI, buc 1, pret unitar 727,46 lei fara TVA 2. Trusa profesională de scule pentru lacatus TSL, buc 6, pret unitar 966,88 lei fara TVA COMPONENTA CONFORM OFERTA.

Număr anunț
DA26849423
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.528,74 RON
Valoare atribuită
6.528,74 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.528,74 RON

din 6.528,74 RON estimat