Atribuită Cumpărare directă

PRONTO PODELE PRONTO GRESIE DOMESTOS ODORIZANT SANO WC/BREF CLOR 1L CIF CREMA FAIRY DETERGENT VASE 800ML SAPUN LICHID 5L SAPUN LICHID 500ml SAVELLE PRONTO SPRAY LAVETE UNIVERSALE LAVETE UMEDE SOLUTIE GEAM CLIN MANUSI MENAJ REZERVA MOP BUMBAC HARTIE IGIENICA ONDA PROSOP HARTIE ZZ SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 60L REZERVA ODORIZANT AIRWICK PASTILE MASINA VASE MATURA PLASTIC CU COADA LEMN FARAS PLASTIC GALEATA DE 13L, CU STORCATOR MARE PERIE WC CU SUPORT

Număr anunț
DA26849344
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.302,01 RON
Valoare atribuită
2.302,01 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.302,01 RON

din 2.302,01 RON estimat