Atribuită Cumpărare directă

Comuna GROJDIBODU , judetul Olt va solicita pentru dotarea investitiei “ Reabilitarea si modernizarea Gradinitei cu Program Normal HOTARU” urmatoarele dotari: 1 buc LCD, 1 buc Boxa portabila cu usb si mocrofon si 1 buc Multifunctionala color A4 si A3.

Număr anunț
DA26882303
Autoritate contractantă
COMUNA GROJDIBODU (CUI 5148360)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI 15141814)
Cod CPV
43329000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.287,96 RON
Valoare atribuită
10.287,96 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.287,96 RON

din 10.287,96 RON estimat