Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 SCARA AL.DUBLA 5 TREPTE 915#8595038329152 #8595038309154 #5949057501168 #5949057501038 buc 1 109.1597 2 LAVOAR CLARA 40CM ALB WQ8A03100000001 #7612738902261 buc 1 61.3445 3 ELEMENT CAPAT PP 40#2000000037813#6420330009599 #8023857035768 #5945768006855 buc 1 0.9244 4 COLIER PLASTIC 230PR 290X3.6 ALB (100BUC-SET) #5997374182249 buc 1 12.521 5 INTRERUPATOR ZENA ALB ST #8698802108943 buc 1 6.6387 6 COMUTATOR ZENA ALB ST #8698802109643 buc 1 8.3193 7 BATERIE BVA2A BUCATARIE CU PIPA 16CM VASTO CROM #5901095652486 buc 1 72.6891 8 BEC LED DECOR 6W E27 865 L.RECE #8592920045619 buc 5 7.479 9 A75+A31 TEAVA FLEXIBILA VENTIL #8594045937381 #8595580560201 buc 1 10.8403 10 RACORD MONOCOMANDA L40#2000000177397 buc 1 4.958 11 RAC FLEXIBIL 3.8-3.8 L30#2000000114392 buc 3 4.1176 12 MANUSI ANTICHIMICE CAT.III 10N #3245424051208 buc 1 7.479 13 TEU BRONZ 130 D3.8 #2000000338453 buc 1 4.1176 14 NIPLU ALAMA FERRO 3.8 #5901095630217 #5901095652837 buc 3 2.9412 15 GARNITURA MANSETA WC 40-32 #2000000295503 buc 1 2.1008 16 SET FIXARE LAVOAR 10X120 buc 1 2.9412
- Număr anunț
- DA26874465
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 23015876)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,60 RON
- Valoare atribuită
- 362,60 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.