Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS LASER HP/CANON COMPATIBIL NUMAR DE REFERINTA: toner HP/CANON PRET DE CATALOG: 50,42 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner COMPATIBIL HP CE505A / CF280A Canon C-EXV40/CRG-719 Lista de imprimante, multifunctiona... mai departe Adaptor video balun NUMAR DE REFERINTA: videobalun PRET DE CATALOG: 42,02 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30237300-2 Accesorii informatice (Rev.2) DESCRIERE: Accesoriu convertire semnal video de pe UTP pe cablu coaxial (pentru lungimi mai mari de 80m) - pent... mai departe Switch 8 porturi 10/100/1000 NUMAR DE REFERINTA: switch PRET DE CATALOG: 130,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32422000-7 Componente de retea (Rev.2) DESCRIERE: Switch 8 porturi 10/100/1000 Switch 5 porturi 10/100/1000 NUMAR DE REFERINTA: 5 10/100/1000 PRET DE CATALOG: 67,23 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32422000-7 Componente de retea (Rev.2) DESCRIERE: Switch 5 porturi 10/100/1000
- Număr anunț
- DA26879117
- Autoritate contractantă
- liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407,57 RON
- Valoare atribuită
- 407,57 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.