Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA CATETERE 20G X 5000 BUC, CATETERE DE 22G X 2000 BUC SONDELE FOLEY MARIMEA CH16 X 200 BUC MULTUMESC.

Număr anunț
DA26852839
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.280 RON
Valoare atribuită
4.280 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.280 RON

din 4.280 RON estimat