Atribuită Cumpărare directă

Acumulator extern A+ T54 - 20.000 mAh Quick Charge 3.0+ PD 18W

Număr anunț
DA26862029
Autoritate contractantă
Directia Regionala de Statistica Braila (CUI 4343036)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,28 RON
Valoare atribuită
514,28 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514,28 RON

din 514,28 RON estimat