Atribuită Cumpărare directă

Agendă A5 datată clasică – 2021, PERSONALIZATĂ pe copertă – POLICROMIE, Agenda tip: Datata / Dimensiune: 145 x 204 mm / Format tip: A5 / Nr. pag: 272 / Gramaj hartie: 70 g/mp / Gramaj coperta: 720 g/mp / Toleranta tehnica: ± 2% / Compozitie hartie interior/ coperta: Celuloza 70%, materiale de umplere 22%, apa 6%, agent de incleiere si inalbitor optic 0.5%, 1.5% PVC / Agenda datata A5 permite un update permanent cu tot ceea ce este de facut. In plus, aceasta ofera posibilitatea de a lua notite atunci cand trebuiesc rezolvate cerintele impuse / Agenda clasica A5 contine 272 pagini fabricate din hartie rezistenta cu densitatea de 70g/mp. Coperta este groasa, realizata dintr-un material solid, usor buretat, din imitatie de piele / Agenda contine: spatiu pentru date personale ( nume, prenume, telefon, etc) si telefoane utile ( servicii speciale si de urgenta, servicii curierat rapid Bucuresti si nr tel informatii) / Calendar pe 2 ani (anul in curs si anul viitor) / Planning 2021 ( 3 luni pe pagina, fiecare lună contine un rand cu o zi din saptamana) / Distante rutiere intre orasele din Romania.

Număr anunț
DA26862668
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat