Atribuită Cumpărare directă

1Panou despartitor pvc 1400*2000--5 buc--. 2Usa wc pvc 1100*2000--2 buc-. 3Usa dus pvc 900*2000---2 buc-

Număr anunț
DA26866552
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
GEO BEST S.R.L. (CUI 17132162)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.482,48 RON
Valoare atribuită
5.482,48 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.482,48 RON

din 5.482,48 RON estimat