Atribuită Cumpărare directă

8055404 STOR TERMO CLEMFIX TUB 20 134,24 M2 8048451 STOR ROMANCE COLORS CLEMFIX TUB 20MM 38,71 M2 8049396 SET ACCESORII 17,5MM ALB 10 SET

Număr anunț
DA26871346
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE ENESCU MOINESTI (CUI 29105960)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.595,26 RON
Valoare atribuită
12.595,26 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.595,26 RON

din 12.595,26 RON estimat