Atribuită
Cumpărare directă
Tonere pentru imprimante pentru proiectul 39PTE/2020, responsabil proiect Cristina Covaliu - referat 60141/18.11.2020: Cartus CF280X compatibil HP - 2 buc, Cartus imprimanta EPSON Workforce Pro WF-8510 – culoare neagra - 2 buc, Set tonere (4 culori: negru, magenta, cyan, yellow) imprimanta Gestetner SP C231SF/AFICIO SP C231SF - 2 set
- Număr anunț
- DA26873800
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYS SERV SRL (CUI 10119778)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.968 RON
- Valoare atribuită
- 2.968 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.