Atribuită
Cumpărare directă
8,51 10 EPACK LAVETA UNIV 34X38CM 3BUC 3,27 5 MR.PROPER OCEAN 1L 5,51 5 COPY PAPER H COP A4/80Gr CUT 45,75 6 BLC YELLOW H COP A3/80GR/TOP 30,66 1 NEVE PROSOP PROFESIONAL Z FOLD 29,15 2 ONDA HART. IG.2STR40BUC 16,80 5 DUCK GEL PIN 750ML 6,92 10 DRB MARKER PERMANENT/3SET 3,75 3 SCR AGRAFE METAL/32MM 17,60 2 RTC DOSAR CU SINAA4/25BUC 8,25 8
- Număr anunț
- DA26873974
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39525100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 673,01 RON
- Valoare atribuită
- 673,01 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.