Atribuită Cumpărare directă

Gard reglabil, competitii si antrenament, înălțime reglabila 30-40-50 cm, structura din tub rotund de oțel, diametru 25 mm, vopsit în alb, benzi roșii reglabile, posibilitati de blocaj pentru diverse pozitii 30-40-50cm

Număr anunț
DA26865253
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37453600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.106 RON
Valoare atribuită
2.106 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.106 RON

din 2.106 RON estimat