Atribuită Cumpărare directă

Calculator HP 8200 SFF, Intel Core i5-2400 3.10GHz, 4GB DDR3, 250GB SATA, DVD-ROM, Port Serial, Display Port + Windows 10 Pro Garantie: 36 luni Pretul include si taxa de mediu

Număr anunț
DA26858715
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
INTERLINK GROUP SRL (CUI 9320017)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,21 RON
Valoare atribuită
475,21 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,21 RON

din 475,21 RON estimat