Atribuită
Cumpărare directă
Kit determinare albumina (Albumin BCG) 5x25ml D00205 buc 1 32.54 Kit determinare amilaza serica (Amylase CNPG3) 5x10 ml 396754 buc 1 83 Kit determinare colesterol total seric (Cholesterol CHOD-PAP) 5x100ml D95116 buc 1 91 Kit determinare colesterol-LDL 5x50ml F053365 buc 1 1300 Kit determinare colesterol-HDL 5x100ml F03100 buc 1 1160 Kit determinare fosfataza alcalina (Alkaline phosphatase DEA-DGKC) 5x50ml D95561 buc 1 72.5 Kit determinare glucoza serica (Glucose GOD-PAP) 5x100ml D00221 buc 1 55 Kit determinare GOT (AST) mod IFCC 5x100ml D94610 buc 1 93 Kit determinare GPT (ALT) mod IFCC 5x100ml D94620 buc 1 100 Kit determinare Fier seric 5x100ml D01103 buc 1 309 Kit determinare Calciu seric 5x100ml D99097 buc 1 149 Kit determinare LDH 5x25ml D00664 buc 1 96 Kit determinare magneziu seric (Magnesium-xylidyl blue) 5x100ml Monoreactiv D01243 buc 1 72 Kit determinare protein totale (Total Protein Biuret) serice 5x50ml D00685 buc 1 37.84 Kit determinare triglyceride (Triglycerides-GPO-PAP) 5x100ml Monoreactiv D00389 buc 1 279 Kit determinare uree (Urea, modificata Berthelot) Uree UV Auto, Urease/GLDH 5x100ml D95704 buc 1 121 Stipuri urina 11 parametri G04011 buc 1 40 Kit determinare Creatinina Jaffe 5x100ml D95595 buc 1 46
- Număr anunț
- DA26843843
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.136,88 RON
- Valoare atribuită
- 4.136,88 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.