Atribuită Cumpărare directă

C3878-1G - CHLOROGENIC ACID CRYSTALLINE- 2X326.56 51868-50MG - trans-Caffeic acid, certified reference material, TraceCERT - 1X336.23 S0130-500MG - STREPTOZOTOCIN MIXED ANOMERS - 1X 554.89

Număr anunț
DA26853728
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.544,24 RON
Valoare atribuită
1.544,24 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.544,24 RON

din 1.544,24 RON estimat