Atribuită Cumpărare directă

Monitoare LED IPS Dell 24", tehnologia de iluminar LED, INTERFATA VGA si HDMI, rezolutie min 1920x1080. -6 buc Hard disk extern Portable 4TB, USB-1 buc Cheltuieli transport incluse in pret ,garantie min 24 luni

Număr anunț
DA26875145
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.537,74 RON
Valoare atribuită
3.537,74 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.537,74 RON

din 3.537,74 RON estimat