Atribuită
Cumpărare directă
Cada pentru tratamente si recuperare medicala prin hidroterapie -dus subacval -minim 38 hidrojeturi de apa pt hidromasaj -minim 122 jeturi de aer -minim 4 zone de hidromasaj -minim 2 zone de masaj cu aer -dus cu suport culisant -indicator a temperaturii ridicate a apei -indicator al nivelului apei cu semnal acustic -reglarea intensitatii hidromasajului cu aer -dimensiuni latime cada intre 80-90 cm Garantia produsului - 24 luni cu service in 48 ore si asistenta telefonica non-stop. Livrarea, instalarea si punerea in functiune vor fi incluse in pret. Certificare ISO si CE Termen de livrare - maxim 30 zile de la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA26864569
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.135 RON
- Valoare atribuită
- 44.135 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.