Atribuită Cumpărare directă

CLIPS CU CUI ROT.9/25, CABLU MYYM 3X1.5,CANAL 25X16,PREL 4 CP RUL 50ML 3X2.5,CANAL CABLU PRAD.50X12, FISA CP CAUCIUCAT IP44,CUPLA CP CAUCIUCAT IP20,ADAPTOR 3 CP TDF

Număr anunț
DA26882445
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Furnizor / câștigător
ELECTRO HOUSE SRL (CUI 15318305)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530,48 RON
Valoare atribuită
1.530,48 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530,48 RON

din 1.530,48 RON estimat