Atribuită Cumpărare directă

EMAIL ALBASTRU MEDIU 0 75L BUC 2.00*18.40 5946046150192 EMAIL IDEEA VERDE LUMINOS 0.75L BUC 2.00*18.40 5946046021669 EMAIL GALBEN SULF 0 75L BUC 2.00*18.40 5946046050720 EMAIL ORANGE PASTEL 0.75 L BUC 2.00*19.24 5946046002439 EMAIL ROSU 0.75 L BUC 2.00*18.40 5946046002392 EMAIL ALB 0 75 L BUC 1.00*18.40 5946046115658 DILUANT 551 0.9L BUC 2.00*10.00 8420118909255 PENSULA TRIPLA S9/1 BUC 2.00*6.30 8420118909507 PENSULA TRIPLA S9/2 BUC 2.00*7.98 5946046045917 ECOLAC PT PARCHET 0.75 L BUC 2.00*25.13

Număr anunț
DA26865323
Autoritate contractantă
GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,94 RON
Valoare atribuită
302,94 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,94 RON

din 302,94 RON estimat