Atribuită
Cumpărare directă
Cerinţe tehnice minimale : Microcentrifuga prevazuta cu afisaj LCD, 15000 rpm. Racire : NU Tip rotor : Unghiular Turatie : 200 – 15 000 rpm RCF maxim : 21380 xg Volum : 24*1,5/2,0 ml Cronometru: 30 secunde – 99 minute sau functionare continua Accesorii incluse: Kit rotor din aluminiu Greutate: maxim 13 kg Instalare şi punere în funcţiune – DA Instruire personal utilizator – DA Termen de garanţie : 12 luni Termen de livrare : cel tarziu pana la data de 18.12.2020
- Număr anunț
- DA26869700
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 42931000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.656,70 RON
- Valoare atribuită
- 7.656,70 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.