Atribuită
Cumpărare directă
Subscrisa HOLDE INTERNATIONA SRL, persoana juridica romana cu sediul social in sat Afumati, comuna Afumati, str. Linia de Centura, nr. 17, spatiul comercial nr. 573, hala A, jud. Ilfov, inregistrata in Registrul Comertului sub nr. J23/381/2015, avand CUI 34070833, reprezentată legal de către administrator domnul Feng Jin, va inaintam prezenta oferta pentru masti de protectie faciala de unica folosinta (3 straturi – 3 pliuri), dupa cum urmeaza: - pret: 0,38 Ron (fara TVA) / bucata - BFE>95% - disponibilitate si livrare imediata Anexam urmatoarele: - Certificatul de conformitate – CE - Declaratia de conformitate - Fisa Tehnica si Prezentarea produsului. 0753088118 Mihai Zhang
- Număr anunț
- DA26876743
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
- Furnizor / câștigător
- HOLDE INTERNATIONAL SRL (CUI 34070833)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.220 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.