Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice

Număr anunț
DA26858269
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
FAVICOM S.R.L. (CUI 12155840)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,06 RON
Valoare atribuită
273,06 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,06 RON

din 273,06 RON estimat