Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs UM Cantitate 1 Toner HP LaserJet Black CE 270 A buc 1 2 Toner HP LaserJet Cyan CE 271 A buc 1 3 Toner HP LaserJet Yellow CE 272 A buc 1 4 Toner HP LaserJet Magenta CE 273 A buc 1 5 Toner Bizhub Konica Minolta C287/C227 - TN 221 Black buc 1 6 Toner Bizhub Konica Minolta C287/C227 - TN 221 Cyan buc 2 7 Toner Bizhub Konica Minolta C287/C227 - TN 221 Yellow buc 2 8 Toner Bizhub Konica Minolta C287/C227 - TN 221 Magenta buc 2 9 Cartus LaserJet 1320 - 5949A - 1 buc; buc 1 10 Toner Lexmark MS 812 DN - 2 buc-45000 PAGINI buc 2
- Număr anunț
- DA26863590
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.114,30 RON
- Valoare atribuită
- 8.114,30 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.