Atribuită Cumpărare directă

Sistem de achizitie date Samsung Galaxy S10 LITE, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 4G - pentru proiectul 39PTE/2020, responsabil proiect Cristina Covaliu - referat 60149/17.11.2020.

Număr anunț
DA26873952
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ROMSYS SERV SRL (CUI 10119778)
Cod CPV
32552330-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat