Atribuită
Cumpărare directă
Rigla-266 buc., buretiere-266 buc. și saci de plastic, albi-266 de buc., pentru secțiile de votare din Județul Ilfov, necesare pentru buna desfășurare a alegerilor pentru Senat și Camera Deputaților din anul 2020, conform Deciziei Biroului Electoral Central nr.79/21.11.2020-privind preluarea, transportul, paza si predarea materialelor necesare votării de către birourile electorale ale secțiilor de votare din țară.
- Număr anunț
- DA26882462
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 726,18 RON
- Valoare atribuită
- 726,18 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.