Atribuită
Cumpărare directă
Salar A500, microfon omnidirectional (dimensiuni: ∅6.0x5.0mm, sensibilitate: -45dB±3dB, impedanta: ≤2.2KΩ), difuzoare: 40mm (impedanta: 32Ω, frecventa raspuns: 20Hz-20KHz, sensibilitate (S.P.L): 95dB±3dB), lungime cablu: 1.8m, conectori: 2x jack TRS 3.5mm, greutate: 200g
- Număr anunț
- DA26865336
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 32342100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,12 RON
- Valoare atribuită
- 252,12 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.