Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Aparat de anestezie Carestation 600 Piese necesare: M1203127-S Unitate control Touch M1220157 KIT Ventilator Nota: Preturile nu includ TVAul. Oferta este valabila cu preluarea pieselor defecte. Oferta contine manopera necesara instalarii. Termen de livrare: 3-4 saptamani de la comanda ferma; Termen de plata: 60 de zile de la facturare; Garantie: 6 luni de la instalare. Oferta prezentata este valabila 90 de zile din data comunicarii. Unitatea spitaliceasca va furniza urmatoarele materiale de protectie inginerului de service : masca FFP3 , combinezon , manusi. Apratele pe care se va interveni vor fi dezinfectate corespunzator inaintea interventiei inginerului. Beneficiarul va asigura acces rapid inginerului de service. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma. TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE.

Număr anunț
DA26872779
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
35125110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.590 RON
Valoare atribuită
4.590 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.590 RON

din 4.590 RON estimat