Atribuită
Cumpărare directă
10600089 - Profil principal S24 T3700, otel, grosime 0,35 mm Profilul secundar S24 T3700 este fabricat prin laminarea la rece a tablei de otel zincat, iar pe partea vizibila este acoperit cu tabla din aluminiu vopsita in camp electrostatic, pe culoare alba. Se foloseste pentru realizarea lucrarii de prindere si suspendare a tavanului casetat. Are grosimea de 0,35 mm, lungimea de 3700 mm si partea vizibila ca latime de 24 mm.
- Număr anunț
- DA26863805
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424,75 RON
- Valoare atribuită
- 424,75 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.